EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU

23 – 30. 09 . 2022

Europejskio Tyfzień Sportu to inicjatywy Komisji Europejskiej, która promuje sport jako aktywność fizyczną i społeczną oraz miejsce spotkania sympatyków aktywnego spędzania czasu.

Wiele związków sportowych organizuje wtedy swoje rozgrywki ligowe, turnieje plażowe, akcje promocyjne w szkołach i lokalnych społecznościach.

Europejski Tydzień Sportu odbędzie się w dniach 23-30 września 2022 roku w większości krajów Europy. Polska będzie aktywnym uczestnikiem projektu, a narodowym koordynatorem wydarzeń jest Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Podczas Europejskiego Tygodnia Sportu w naszej szkole podjęte będą następujące działania:

-  turniej piłki nożnej chłopców kl.V i kl.VIII

- turniej siatkowy dziewcząt kl.VI-VIII "siatkówka pod chmurką"

- turniej ,, Gry i zabawy" kl. 0-III

- aktywne przerwy

- ćwiczenia integracyjne przy muzyce (nauka tańca ,,Kowbojka")

- konkurs plastyczny ,,Aktywnie na świeżym powietrzu"

- test Coopera

- raj pieszy po okolicy ,,Nordic Walking"

UBEZPIECZNIE SZKOLNE DZIECI NA ROK SZK. 2022/2023

Drodzy rodzice!

Informujemy, że w bieżącym roku szkolnym szkoła nie będzie zajmować się ubezpieczeniem szkolnym dzieci.

Tak jak dotychczas, możecie Państwo samodzielnie ubezpieczyć u wybranego ubezpieczyciela.

Dajemy Państwu też możliwość ubezpiecznia dzieci w firmie LuCasco, która zajmuje się ubezpieczeniem dzieci w naszej szkole już od kilku lat. Warunki takiego ubezpieczenia znajedziecie Państwo w dołączonych plikach. W przypadku zdecydowania o ubezpieczniu w firmie LuCasco prosimy o dokonanie wpłat na konto przypisane bezpośrednio do naszej szkoły:

Numer konta LuCasco:  56 1050 1416 1000 0097 4408 2000

W tytule przelewu proszę wpisać imię, nazwisko dziecka, klasę oraz wybrany wariant ubezpiecznia.

Wpłat można dokonywać maksymalnie  do 15 października.

ZAKRES UBEZPIECZENIA

INFORMACJE O UBEZPIECZENIU EDUPLUS

INSTRUKCJA ZGŁOSZENIA ROSZCZENIA

OŚWIADCZENIE

POSTANOWIENIA DODATKOWE

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Informujemy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się dn. 1 września 2022r. wg następującego porządku:

- dowóz dzieci do szkoły wg ubiegłorocznego harmonogramu (HARMONOGRAM DOWOZÓW)

- godz. 8.10 - zbiórka uczniów przed wejściem do budynku szkoły

- go9dz. 8.15 - uformowanie kolumny i uroczyste przejście ze sztandarem szkoły na Mszę Św.

- godz. 9.45 - spotkanie uczniów na sali gimnastycznej z dyrekcją i nauczycielami

- godz. 10.20 - spotkania z wychowawcami  w przydzielonych salach lekcyjnych

- godz. 11.00 - odwóz uczniów Szkoły Podstawowej (w przypadku dużej ilości dzieci odwóz odbędzie się w dwóch turach: kl. 1-3 oraz kl. 4-8)

- godz. 12.45 - odwóz uczniów kl. "0a" i "0b"

pub-8171362515273431
Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.